تصویر تجلیل از 70 دانش آموز بخش شهاب قشم در طرح جابربن حیان

تجلیل از 70 دانش آموز بخش شهاب قشم در طرح جابربن حیان

مدیر آموزش و پرورش بخش شهاب جزیره قشم گفت: هفتاد دانش آموز مقطع ابتدایی این بخش از شهرستان قشم با اهدای لوح و کارت هدیه تجلیل شدند.

 

 

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، سید مسلم دریا نورد با بیان این مطلب گفت: این تعداد دانش آموز از میان هم ردیفان خود در مقطع ابتدایی موفق به کسب عنوان برتر و دریافت لوح و کارت هدیه در آئین اختتامیه طرح «جابرابن حيان» شدند.

وی ادامه داد: در اين همايش، 430 طرح دانش آموزی ارائه شده بود که از میان آنان ٧٠ طرح به عنوان طرح های برتر انتخاب و از ابداع کنندگان آنها تجلیل شد.

به گفته مدیر آموزش و پرورش بخش شهاب شهرستان قشم، ارائه توضیحات درباره پنج طرح برتر و برگزيده دانش آموزان این بخش كه قرار است در جشنواره استانی مطرح شود نیز از دیگر برنامه های مراسم اختتامیه «جابر بن حیان» بود.

او ادامه داد: در این مراسم همچنين مرحله دوم آزمون منطقه ای «مولف كوچک» نيز با حضور دانش آموزان منطقه شهاب برگزار و از ده نفر برتر این منطقه تجليل گردید و نفر برگزیده این آزمون هم برای اعزام به استان هرمزگان انتخاب شد.

دریانورد یادآور شد: در پايان این مراسم از همكارانی كه به عنوان معلم راهنما در طرح «جابر بن حیان» کمک و یاور دانش آموزان بودند هم با اعطای لوح سپاس تقدير شد.

شایان ذکر است: منطقه شهاب قشم پارسال در مسابقات طرح «جابر بن حیان» و «مولف كوچک» حائز رتبه برتر استان هرمزگان شد و دانش آموزان اين منطقه در تابستان ٩٥ در همايش كشوری که در تهران برگزار شد به عنوان نماينده استان هرمزگان توسط وزیر آموزش و پرورش مورد تجليل و تقدير قرار گرفتند.

 

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.